Profil spoločnosti

Pro Production

Firma PRO PRODUCTION patrí medzi najstaršie firmy na Slovensku zaoberajúce sa práve ozvučovaním, osvetľovaním a video-dataprojekciou.
O kvalite a profesionalite poskytnutých služieb hovoria referencie od známych, či menej známych osobností dneška. Naša firma zabezpečila vystúpenia nielen hviezd našej či zahraničnej hudobnej scény, ale i množstva osobností z kultúrneho, politického, či športového života.
Firma PRO PRODUCTION technicky podporuje nielen kultúrne podujatia ako koncerty a koncertné turné, tanečné vystúpenia, módne prehliadky, výstavy, veľké divadelné projekty, či televízne programy, ale svoju pozornosť sústreďuje i na športové súťaže, plesy, prezentácie firiem, kongresy, prednášky, semináre a iné podujatia.
Vysoká úroveň poskytovaných služieb sa odráža i na dlhodobej spolupráci s Ústavným súdom SR, kanceláriou prezidenta SR, VÚC a inými organizáciami a spoločnosťami.

História

Zrod firmy sa datuje k roku 1990, kedy pod názvom CMO s. r. o. (Classic Mix Orchestra) začala firma svoju cestu k zviditeľneniu sa vo svete konkurencie. 10-ročná prax priniesla želané ovocie. A tak sa v roku 2000 firma pretransformovala a už pod novým menom PRO PRODUCTION uisťuje zákazníkov o svojej dôvere a profesionalite.

Ponuka

Pre klientov našej firmy zabezpečujeme služby DJ, kompletný kultúrny program podľa požiadaviek objednávateľa, typizované programy (rock, pop, plesový program, folklór, detské programy...), pre bezproblémový priebeh zabezpečíme vašej akcie SECURITY servis, balónové dekorácie, pyrotechnickú činnosť, catering, hostesky....